- Objavljeno: 26.04.2026.
Pao tijekom izvođenja radova i zadobio teške ozljede
Mjesto rada nije bilo ograđeno te je muškarac pao s visine u betonski jarak
Foto: IlustracijaPolicija je zaprimila dojavu da je 24. travnja oko 3.30 sati, na gradilištu hotela na području Poreča, s visine pao 46-godišnjak. Muškarac je prevezen u pulsku bolnicu, gdje je zbog teških ozljeda zadržan na liječenju.
Policija je o događaju obavijestila inspekciju zaštite na radu, a dosad provedenim izvidima utvrđeno je kako je 46-godišnjak, kao nadzorni djelatnik, za vrijeme izvođenja građevinskih radova pao s visine od gotovo četiri metra u betonski jarak. Također je utvrđeno kako mjesto rada nije bilo ograđeno.
Nadležna službe nastavljaju utvrđivati okolnosti događaja.