Skinuli službeni pečat s praznog stana kako bi se u njemu nastanili

Slika /2018/traka policija.JPG

Protiv muškaraca se kaznena prijava podnosi u redovnom postupku

Foto: Ilustracija

Pulska policija je dovršila kriminalističko istraživanje nad dvojicom muškaraca u dobi od 51 i 55 godina i utvrdila sumnju da su počinili kazneno djelo skidanje službenog pečata i znaka.

Njih se sumnjiči da su u noći sa 30. na 31. kolovoza skinuli službeni pečat Ministarstva unutarnjih poslova postavljen na vrata stana u Scalierovoj ulici s namjerom da se u stanu nastane.

Protiv muškaraca se kaznena prijava podnosi nadležnom državnom odvjetništvu u redovnom postupku.
 

Priopćenja